Celkem položek:
0 ks
Cena:
0,00

Stolní lampy

Stolní lampy a lampičky slouží většinou k osvětlení pracovní desky stolu, také se používají např. na noční stolky. Při osvětlování pracovní desky stolu je důležité, aby lampa nevytvářela žádné barevné a světelné kontrasty a osvětlení bylo dle možnosti rovnoměrné. Proto záleží i na pracovní desce stolu, která by měla být spíše světlá a pokud možno matová. Nejsou vhodné skleněné desky. Většinou je nejvhodnější (pro praváka, pokud směrování světla stolní lampy pracovního stolu je mírně zleva a zpředu, ne přímo z boku. Na trhu jsou také specielní konzolové stolní lampy se zářivkami. Při pracovních činnostech, které jsou náročné na světlo se používají také doplňkové stolní lampy s bodovým osvětlením. Stolní svítidlo se také obvykle používá jako pomocné světlo při práci s počítačem.

Produktové řady stolních lampiček a lamp
(pro více informací klikněte na obrázek)
Stolní dotykové lampičky Top Light Romeo a JulieStolní lampy Office Bank Top LightStolní lampičky Top Light ErikaStolní lampičky Top Light PetraStolní lampičky Top Light Student 3Stolní lampičky Top Light Student 5Stolní lampičky Top Light Student 6Stolní lampičky Top Light Student LED 1Stolní lampičky Top Light Swift
Stolní lampičky Top Light Office 3 se základnouStolní lampičky Top Light Office 3 se šroubem

<< 1 2 3 4 >>


Copyright © Michal Macek, 2011 - Všechna práva vyhrazena
www.svitidlatoplight.cz - Mapa webu

X

Naše webová stránka zpracovává soubory cookies za účelem zvýšení uživatelské přívětivosti. Více informací o zpracování cookies naleznete zde.